wtorek, 30 grudnia 2014

Nadchodzą posiłki!

Witajcie moi drodzy!

Wczoraj dołączyłam do tego zacnego bloga, jako nowa kreatorka. Desire stwierdziła, że przyda się jej pomoc, więc... jestem. Mam nadzieję, że podołam wyznaczonemu mi zadaniu. Trzymajcie kciuki.

Świeżakom wypada się przywitać i opowiedzieć coś o sobie. Cóż. To pierwsze właśnie zrobiłam, a jeśli chodzi o drugie... Tak jak Desire, jestem nastolatką, ale o ciemnoniebieskich oczach i długich brązowych włosach. Moją pasją jest śpiewanie, pisanie opowiadań. W wolnym czasie gram m.in. w The Sims. W tworzenie simek (głownie simek, bo faceci... nie, to nie moja działka) zaczęłam bawić się hm... no to już będzie z 4 lata z przerwami, ale właściwie od niedawna je publikuję. Nie jestem szczególnie uzdolniona, ale w każdą simkę wkładam dużo wysiłku i staram się, jak mogę.

Ten post nie jest długi. Chciałam po prostu przywitać się, dać się poznać, jako nowa kreatorka. Jednak to nie koniec zmian. Już od następnego postu pod każdą simką czeka na was... A co ja będę zdradzać. Sami zobaczycie. Mogę wam tylko powiedzieć (a właściwie napisać), że będzie to coś bardzo przydatnego.

Żeby nie było, że tak przyszłam tu z pustymi rękami, przesyłam wam trailer kolejnej simki, pierwszej wykonanej przeze mnie i umieszczonej na tym blogu. Enjoy! ^.^


2 komentarze:

 1. Hej! :) Widziałam w sygnaturze Desire na forum, że od teraz to Wasz wspólny blog, no i tak czekałam na pierwszy Twój post. :D
  Noo... To czekam na simkę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w prowadzeniu bloga ;)
  Zapraszam do mnie ;D
  www.greenpinkandcafe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń